Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Jövő héten érkezik a Wolfmother diadalmas új albuma

1123wmcPretty Peggy címmel még egy új dalt tett közzé az ausztrál Wolfmother. A zenekar Victorious című albuma február 19-én jelenik meg.

Legutóbb tavalyelőtt adott ki új albumot a mára leginkább Andrew Stockdale egyszemélyes projektjévé vált Wolfmother, és februárban máris megérkezik a New Crown folytatása Victorious címmel. A Brendan O’Brien producerkedése mellett készült lemez Stockdale saját stúdiójában állt össze nagyjából tavaly január óta, méghozzá úgy, hogy mindent teljesen egyedül demózott fel hozzá. A gitárt és a basszusgitárt a végső változatra is ő nyomta fel, a dobtémákat pedig Josh Freese és Joey Waronker osztotta meg egymás között. „Vissza akartunk térni ahhoz a nagy hangzáshoz”, mondja az albumról Andrew. „Ez a lemez egyensúlyt teremt a garázsos energia és a nagy produkció között. Vad, energikus, és pont egy fesztivál nagyszínpadára való.”

A Wolfmother februártól Észak-Amerikában turnézik, az élő felállásról egyelőre nincsenek információink.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.