Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Jön az új Óriás, meghallgatható az első szám

0104oriasKét hét múlva, egész pontosan január 17-én jelenik meg az Óriás új nagylemeze. A Minden villany ég című albumról máris meghallgatható az első szám Fény címmel.

Legutóbb 2013-ban adott ki albumot az Óriás Tűz, víz, repülő címmel, most pedig érkezik a folytatás, a Minden villany ég. Egyedi Péterék bemutattak egy friss szerzeményt is az albumról Fény címmel. „Már nincs tét vagy külső mérce. Az újra meglelt zenei kíváncsiságunk kiteljesítéséről szólt az elmúlt időszak, hogy merünk-e újra bátrak lenni és félresöpörni a berögződéseinket. Ezért is lett a Minden villany ég – minden újdonságával együtt – a legfelszabadultabb Óriás lemez”, mondja az anyagról az énekes/gitáros.

A lemezbemutató koncert az A38-on lesz február 18-án, további részletek itt.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.