Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hallgass meg három számot a Trouble új albumáról!

Butterflies, Sucker és When The Sky Comes Down címmel három dalt is meg lehet hallgatni a chicagói Trouble új lemezéről, a Kyle Thomas felénekelte The Distortion Fieldről. Az album Amerikában a héten jön ki, Európában csak augusztus végétől kerül kereskedelmi forgalomba.

Észak-Amerikában ma jelenik meg a Trouble visszatérő lemeze, a The Distortion Field, amely a chicagói doomsterek első albuma lesz Kyle Thomasszal (Exhorder, Floodgate) a mikrofonnál. Az anyag hivatalos európai kiadási dátuma ugyanakkor még odébb van, itt csak augusztus 23-án jelenik meg a lemez az FRW kiadó gondozásában, ennek azonban úgysincs már különösebb gyakorlati jelentősége a mai világban.

0517tcA veterán Bill Metoyer producerrel készített The Distortion Field dallistája az alábbi:

01. Sink Or Swim
02. Paranoid Conspiracy
03. Glass Of Lies
04. The Grey Chill Of Autumn
05. When The Sky Comes Down
06. Butterflies
07. Your Reflections
08. Have I Told You
09. The Apple From The Snake
10. Hunters Of Doom
11. Sucker
12. The Broken Have Spoken

A csapatnak Rick Wartell, Bruce Franklin és Thomas mellett jelenleg egy hivatalos további tagja van Mark Lira dobos személyében, az utóbbi évek basszusgitárosa, Shane Pasqualla már nincs a zenekarban. Arról egyelőre nincsenek információk, hogy a lemez felvételeiben részt vett-e, de akárki is nyomta fel a bőgőtémákat, három új Trouble dal már meghallgatható ide kattintva.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#5 imi 2013-07-29 17:39
Meghallgatnék egy-két korábbi klasszikus dalt Kyle-lal, a Plastic Green Head-et egyenesen újra felvehetnék vele! ;)
Idézet
 
 
#4 pumpika666 2013-07-17 11:14
már "meg is vettem" orosz barátainktól :)
óriási zene!
Idézet
 
 
+4 #3 grand magus 2013-07-16 20:37
Nagyon furcsa a riffek,mellett ,nem a szokott hangot hallani.De ez egy olyan lemez lett ami nagyon sokáig elkísér.Imádom a trouble-t,és Kyle-t is.A psalm-ot,együtt vettem anno a mellisával,bake liten-belém ivódott Wagner hangja{hiányzik }
Idézet
 
 
+4 #2 Venomádi 2013-07-16 13:09
Megbízható mindig tutit szállító banda. Mint egy kitűnő diák.
Idézet
 
 
+5 #1 azám 2013-07-16 10:52
Ez bitang jó! Kyle-ról meg tudtuk hogy állat jó énekes(pl. Floodgate), itt is kegyetlen jól énekel. Jajj aug 23. olyan messze van még... fenébe :)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.