Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ezzel a power-balladával olyan személyesre vesszük a hangvételt, mint még soha korábban”

Még idén megjelenik az Orden Ogan új albuma. A csapat kiadót váltott, és már be is mutatták első friss szerzeményüket.

0227ordenogan

A Helloweenhez hasonlóan szintén a nemrég alakult német-amerikai Reigning Phoenix Music kiadóhoz szerződött az Orden Ogan, akik The Order Of Fear címmel jelentetik meg új albumukat idén nyáron. A csapat My Worst Enemy címmel máris bemutatta az első friss szerzeményt, amely cseppet sem nyilvánvaló választás tőlük felvezető single-ként. „Ezzel a power-balladával felfedjük a sérülékenyebb oldalunkat, és olyan személyesre vesszük a hangvételt, mint még soha korábban – mondja Sebastian „Seeb” Levermann frontember. – Azoknak nyújtunk segítő kezet vele, akik szorongástól, depressziótól, önbizalomhiánytól szenvednek, hogy tudják: nincsenek egyedül.”

További részletek az új albumról remélhetőleg hamarosan.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.