Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Budapestet is eléri a Gloryhammer és a Beast In Black közös turnéja

Közös turnéra indul jövő év elején a Gloryhammer és a Beast In Black. A két zenekar január 20-án Budapesten is fellép.

0612bibgh

Június 2-án jelentette meg új, Return To The Kingdom Of Fife című lemezét a Gloryhammer, akik jövő év elején futnak egy alapos kört Európában az albummal. A turnéra társult headlinerként a Beast In Black kíséri el a zenekart, a körút neve pedig találó módon Glory And The Beast lesz. A nyitószám szerepét a Brothers Of Metal nyerte el.

A koncertsorozat magyar állomása január 20-án lesz a Barba Negra Red Stage-en, a Concerto szervezésében. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Roger Waters - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 22.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.