Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Beast In Black: dal a Diablo/Berserk crossoverhez, ősszel Aréna a Helloweennel

Speciális videójáték-manga crossoverhez készített betétdalt a Beast In Black. A finn metálcsapat ősszel az Arénában koncertezik a Helloween vendégeként.

0429bib

Az Enter The Behelit című friss dallal ünnepli a Diablo videójáték-széria és Kentaro Miura klasszikus mangája, a Berserk találkozási pontját a Beast In Black. Az esemény május 6-ától rajtol a Diablo IV-ben, illetve május 1-jétől a mobilos kiegészítő Diablo Immortalban, ezek új betétdalaként funkcionál a szám. A Beast In Black önálló maxin is megjelenteti a dalt, amelyre emellett rákerül két korábbról ismert szerzemény, a Die By The Blade és a The Fifth Angel is.

A Beast In Black október 26-án Budapesten koncertezik a Helloween előtt. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.