Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A szám az erőt, a dallamokat, a neoklasszikus elemeket és a thrasht kombinálja”

Új dalt mutatott be a DeathRiders. A zenekar énekese Neil Turbin, az Anthrax első frontembere.

0622turbin

Neil Turbin énekes elsősorban a mai napig arról ismert, hogy annak idején ő énekelte fel az Anthrax első lemezét, a Fistful Of Metalt. A frontember jelenleg a beszédes nevű DeathRidersben énekel, amelynek további tagjai Jonas Hornqvist gitáros, Richard Svard basszer és Matt Thompson dobos (lásd még King Diamond). Első single-jük producere Andy LaRocque volt, és a dal Never Surrender címmel máris meghallgatható.

„A szám az erőt, a dallamokat, a neoklasszikus elemeket és a thrasht kombinálja – mondja Turbin. – A Fistful Of Metal és az Armed And Dangerous óta nem énekeltem így. Alig várom, hogy mindenki hallja a lemezünket: roppant változatos, sok dal a thrashes oldal felé húz, de ezek mellett akadnak melodikus és technikás darabok is.’

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.