Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés
Hiba
  • JFolder::delete: Could not delete folder

A Nuclear Blastnél jön ki Anton Kabanen és Molnár Máté új csapatának első lemeze

A Nuclear Blastnél, Berserker címmel jelenik meg novemberben a Beast In Black debütáló nagylemeze. A finnországi székhelyű csapat főnöke Anton Kabanen, de a wisdomos Molnár Máté is játszik benne.

0710beastinblack

beastinblack_cBeast In Black névre hallgat a Battle Beastből bő két éve elég rondán kipaterolt Anton Kabanen gitáros új zenekara, akik Berserker címmel jelentetik meg novemberben első nagylemezüket, méghozzá a világ legnagyobb metalkiadójánál, a Nuclear Blastnél. A csapat tagjai a Wisdomban is rendszeresen látott Kabanen mellett a hazai banda vezéregyénisége, Molnár Máté basszer, Yannis Papadopoulos énekes (Wardrum), Kasperi Heikkinen gitáros (U.D.O.) és Sami Hänninen dobos (Brymir).

„A legmerészebb álmaink váltak valóra a Nuclear Blasttel kötött szerződésünk révén, hiszen a világ legnagyobb és legjobb heavy metal kiadójáról beszélünk", mondja a szerződésről Kabanen. „Nagyon izgatottan várjuk a bemutatkozó lemezünk novemberi megjelenését, és a szilárd, himnikus heavy metal dalok mellett felejthetetlen koncerteket is ígérünk a világ minden tájára a Berserker album megjelenésével párhuzamosan!"

Egy dal koncertfelvétele alább már megtekinthető.

 

Hozzászólások 

 
+1 #1 kaffer 2017-09-04 10:39
Ígéretes !
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Within Temptation - Budapest, PeCsa Music Hall, 2014. március 14.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.