Shock!

június 06.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Crowned In Ash: új dal az Amon Amarth ex-tagjainak zenekarától

Crowned In Ash címmel új dalt mutatott be a Fimbul Winter. A csapatban az Amon Amarth három korábbi tagja egyesítette erőit.

1003fimbulwinter

Az Amon Amarth két alapító tagját, Niko Kaukinen dobost és Anders Biazzi – korábban Hanson – gitárost, illetve a csapat szintén egykori dobosát, az itt gitározó Fredrik Anderssont is ott találjuk a Fimbul Winter zenekarban. A formáció első EP-je november derekán jelent meg What Once Was címmel, a felállást Clint Williams énekes teszi teljessé, a basszustémákat pedig sessionistaként Tobias Cristiansson (Necrophobic, Grave, Dismember) nyomta fel. 

A banda már a nevével sem árul zsákbamacskát, hiszen az Amon Amarth 1994-es demója The Arrival Of The Fimbul Winter címen futott. Kaukinen 1996-ig, Biazzi/Hanson 1998-ig, a debütáló Once Sent From The Golden Hall periódusáig játszott a bandában, Andersson pedig 1998 és 2015 között.

A zenekar Crowned In Ash címmel most új dalt tett közzé.

 

Hozzászólások 

 
#1 Vitovszki Szilárd 2026-05-19 18:17
Ígéretesnek tűnik.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.