Shock!

június 18.
csütörtök
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Megújult felállásban készült el a The Ocean új albuma

Új albummal jelentkezik a The Ocean. A zenekar teljesen átalakult felállásban készítette el a Solarist, amit ettől függetlenül karrierjük legambíciózusabb anyagának ígérnek.

0602theocean

Szeptember 25-én, a Pelagic Recordsnál új albummal jelentkezik a The Ocean. A lemez három évvel követi a sorban a legutóbbi Holocene-t, és elég alaposan átalakult felállásban készült el: Robin Staps gitáros és Mattias Hägerstrand basszer mellől mindenki eltűnt, és csak az újonnan csatlakozott Jordi Farré dobos tartott ki mellettük. A zenekar most theocean_cEnrico Tiberi énekessel, Lane Shi énekesnővel, Thorsten Quaeschning billentyűssel, Emmanuel Jessua és Marco Gennaro gitárosokkal, Orestis Zafiriou billentyűssel, illetve Simen Eifring trombitással és Jiawei Zhang vibrafonossal készítette el az anyagot. Hivatalos tagnak ugyanakkor már csak Steps számít.

Az új albumra az alábbi dalok kerülnek fel:

01. 52°30'11" N, 13°26'12" E
02. Departure Song
03. Light Pollution
04. Simulacra
05. Belligerence
06. Ultima Esperanza
07. Milk Of My Dreams
08. 51°28'30" S, 73°6'11" W

A Light Pollution című dal máris meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.