Shock!

június 06.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Green Lung: jön a Necropolitan lemez, bemutatták az Evil In This House klipjét

Negyedik nagylemezével jelentkezik szeptember 11-én a Green Lung. A brit doomsterek friss művének címe Necropolitan, és Evil In This House címmel mutatták be róla az első dalt.

0514greenlung

2023-ban, This Heathen Land címmel jelentette meg legutóbbi albumát a londoni Green Lung. A doom/stoner vonalon mozgó csapat a Nuclear Blastnél hozza ki a Necropolitan című folytatást, amelyet Tom Dalgety producerrel (Ghost, Opeth, Killing Joke) készítettek.

greenlung_cA dallista az alábbi lesz:

01. Open The Hellmouth
02. Dance To The Grave
03. Black Magick Radio
04. Necropolitan Line
05. Evil In This House
06. Together In Death
07. Ozymandias
08. Alostrael (Be My Babalon)
09. To The Gallows Born

A zenekar ezúttal puritánabb, nyersebb, doomosabb megközelítést ígér a legutóbbi nagylemezhez képest. Az Evil In This House című első single máris meghallgatható az albumról.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.