Shock!

június 18.
csütörtök
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Az olaszok aztán tudják, hogyan kényeztessenek, és ráadásul még ők fizetnek közben!”

Új dallal jelentkezett a Steel Panther. A zenekar a Frontiershez szerződött, és itt várható tőlük a folytatás.

steel_panther_k2022_02

Három év, azaz a 2023-as On The Prowl album óta először új dalt mutatott be a Steel Panther. A The Mother’s Day Song egyben a zenekar első megjelenése is új kiadójuknál, a Frontiersnél. „Elég sok mindent aláírtunk a pályafutásunk során, például több testrészt, mint fel tudnánk idézni, de most hivatalosan is leszerződtünk a Frontiershez – mondják. – Serafino és csapata még annál is jobb drogokat és kurvákat küldött, mint Dave Mustaine-nek és a Megadethnek, és jól láttuk, milyen nagyot ment az új albumuk. Szóval ezek az olaszok aztán tudják, hogyan kényeztessenek bennünket, és ráadásul még ők fizetnek közben! Alig várjuk, hogy ellátogassunk hozzájuk, és kiélvezzük a boraikat meg a nőiket. Bújtassátok el az összes anyukát, papot és apácát!”

További részletek a következő albumról hamarosan.

 

Hozzászólások 

 
#5 Martin 2026-05-11 20:55
Idézet - Lacc:
Idézet - Martin:
Nem túl jó előjel hogy a legutóbbi albumok minősége után pont a Frontiershez írtak alá. Azt a lemezkiadót manapság már csak kapuzárási pánikkal küzdő előadók válasszák. Vagy pedig olyanok akik a kutyának se kellenek.

Én nem így látom, ez a Tenacious D fiókba való cucc, bár amerre tart ma a világ, hamarabb bekerülnek a RnR HOF-be, mint az Iron Maiden



Értem a Tenacious D hasonlatot, de szerintem a kettő teljesen más. A T-D egy hobbiprojektént indult poénbanda, amit Jack Black neve még jó pár évig meg fog majd menteni attól hogy a Frontiers-hez hasonló kiadókra legyen szükségük.
Ezzel szemben a Steel Panther egy komolyan működő zenekar ami a főállása az összes tagnak. A poénbanda jelleg igaz rájuk külsőleg, de attól még ők egy professzionális zenekar, akiknek sajnos az utolsó 2 (vagy inkább 3?) albuma nem lett annyira acélos mint az első három volt így - nem csak szerintem - egyértelmű gödörbe kerültek a karrierjükben. Amelyből nem valószínű hogy pont a Frontiers fogja őket kirángatni, tekintetbe véve hogy manapság a Frontiers még a szépreményű bandákat is képes lerántani a középszerbe. :D

(Amúgy csak úgy a tisztánlátás végett. A Heavy Metal Rules és az On the Prowl nem voltak katasztrofálisa k szerintem, csak épp a zenekar képességeihez mérten gyengébbek. De a maguk műfajában még mindig megállják a helyüket és simán egy erős középmezőnybe tartoznak. A koncertteljesít ményükre pedig végképp nem lehet panasz. Tehát eszem ágában sincs leírni őket, de attól még szó mi szó, a Frontierses lemezszerződés után nem tartom valószínűnek hogy majd megemberelik magukat és leszállítanak még egy Balls out-ot. Inkább attól tartok hogy majd beállnak a tök egyforma középszerű lemezek 3 évenkéntii megjelenésébe. - Ahogy ez ennél a kiadónál szokás.)
Idézet
 
 
#4 ma 2026-05-11 20:25
El se tudom képzelni, hogy 60 körüli emberek azt képzelik hogy ezzel viccesek. Nyilván ha valaki tudatát teljesen beszűkíti a férfiklimax lehet, hogy egyedül nem képes megbirkózni vele. De hogy a környezetükben sincs egy normális ember, elmagyarázni hogy ezt nem kéne az teljesen hihetetlen. A zenekarok legszemetebbje.
Idézet
 
 
#3 bogar 2026-05-11 19:09
Idézet - Lacc:
Idézet - Martin:
Nem túl jó előjel hogy a legutóbbi albumok minősége után pont a Frontiershez írtak alá. Azt a lemezkiadót manapság már csak kapuzárási pánikkal küzdő előadók válasszák. Vagy pedig olyanok akik a kutyának se kellenek.

Én nem így látom, ez a Tenacious D fiókba való cucc, bár amerre tart ma a világ, hamarabb bekerülnek a RnR HOF-be, mint az Iron Maiden


Öngól

https://www.shockmagazin.hu/hirek/bejutott-a-rock-and-roll-hall-of-fame-be-az-iron-maiden
Idézet
 
 
#2 Lacc 2026-05-11 13:16
Idézet - Martin:
Nem túl jó előjel hogy a legutóbbi albumok minősége után pont a Frontiershez írtak alá. Azt a lemezkiadót manapság már csak kapuzárási pánikkal küzdő előadók válasszák. Vagy pedig olyanok akik a kutyának se kellenek.

Én nem így látom, ez a Tenacious D fiókba való cucc, bár amerre tart ma a világ, hamarabb bekerülnek a RnR HOF-be, mint az Iron Maiden
Idézet
 
 
#1 Martin 2026-05-11 09:36
Nem túl jó előjel hogy a legutóbbi albumok minősége után pont a Frontiershez írtak alá. Azt a lemezkiadót manapság már csak kapuzárási pánikkal küzdő előadók válasszák. Vagy pedig olyanok akik a kutyának se kellenek.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.